НОВИНИ

Прем’єр-міністр Польщі: представник Росії не погоджується на демократизацію України

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск підтвердив деструктивну позицію представника Росії в урегулюванні кризи в Україні. Про Туск заявив 21 лютого на прес-конференції, пише польське видання Gazeta Wyborcza

«Від початку було відомо, що представник Росії не є представниками швидкої демократизації в Україні та тріумфу Майдану. Нема чого себе обманювати», - прокоментував на прес-конференції прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Нагадаємо, раніше російський Інтерфакс з посиланням на джерела повідомив, російський омбудсмен Володимир Лукін, посланник Путіна в Києві, відмовився підписати підсумковий документ щодо врегулювання кризи в Україні.

Під час чотирьохсторонніх переговорів за участі представників ЄС, Росії та опозиції, Віктору Януковичу запропонували "мирний варіант" врегулювання ситуації. 

Згодом сталор відомо, що Янукович, лідери опозиції, представники Євросоюзу та Росії домовилися парафувати Угоду з врегулювання кризи.

Сьогодні Янукович виступив із заявою, в якій заявив, що ініціює дострокові президентські вибори, повернення до Конституції 2004 року з перерозподілом повноважень у бік парламентської республіки та формування уряду національної довіри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.