НОВИНИ

Джерело: Представник Путіна відмовляється підписувати угоду про врегулювання кризи в Україні

Результату переговорів представників ЄС, опозиції та української влади щодо врегулювання внутрішньополітичної кризи поки немає. Про це за підсумками другого дня переговорів повідомив журналістам міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорські.

Міністри закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр та Польщі Радослав Сікорські покинули будівлю адміністрації президента в п'ятницю о 13:30.

На питання, чи досягнуті якісь домовленості, Сікорські відповів: "Ні, ще ні".

«Делікатний момент щодо угоди про врегулювання кризи в Україні. Всі сторони повинні пам’ятати, що компроміс означає отримати не менше, ніж 100%», - згодом написав Сікорські у своєму Twitter.

Тим часом, за повідомленням джерела російського "Інтерфаксу", російський омбудсмен Володимир Лукін, посланник Путіна в Києві, відмовився підписати підсумковий документ щодо врегулювання кризи в Україні.

Офіційно підтвердити цю інформацію агентству поки не вдалося.

Як повідомлялось, раніше Віктор Янукович, лідери опозиції, представники Євросоюзу та Росії домовилися парафувати Угоду з врегулювання кризи. Її підписання очікувалося о 12.00 в Адміністрації президента.

Згодом Янукович заявив, що ініціює дострокові президентські вибори, повернення до Конституції 2004 року з перерозподілом повноважень у бік парламентської республіки та формування уряду національної довіри.

Нагадаємо. під час чотирьохсторонніх переговорів за участі представників ЄС, Росії та опозиції, Віктору Януковичу запропонували "мирний варіант" врегулювання ситуації. 

Згодом сталор відомо, що Янукович, лідери опозиції, представники Євросоюзу та Росії домовилися парафувати Угоду з врегулювання кризи. Її підписання очікується о 12.00 21 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.