НОВИНИ

The Economist: Захід має виключити Росію з Великої вісімки за розпалювання насилля в Україні

Захід має зайняти жорстку позицію щодо української влади та російського лідера. Про це пише The Economist.

«Відкрита громадянська війна в Україні залишається реальною перспективою. Повна відповідальність за цей хаос лежить на Вікторові Януковичу – бандитському президентові України. Але його основний архітектор сидить в Кремлі і це Владімір Путін», - пише видання.

Для більшості раціональних спостерігачів, вважає The Economist, розпалювання хаосу в Україні може здатися дивним прагненням для Росії. Проте не для Владіміра Путіна, який вважає Україну невід'ємною частиною російської сфери впливу і вважає Помаранчеву революцію змовою Заходу з метою позбавити його цього впливу.

«Важко протистояти країні, яка має величезні запаси вуглеводнів, багато ядерної зброї, а також владу блокувати (рішення – Ред.), завдяки позиції в Раді Безпеки ООН, але це має бути зроблено. Як мінімум, дипломатична відмовка, що Росія є законослухняною демократією, повинна закінчитися. Її (Росію – Ред.) слід викинути із Великої вісімки. Захід насамперед повинен об'єднатися в повідомленні Путіна, що Україна та інші колишні радянські країни, які Росія сприймає як норовливі частини своєї спадщини, є суверенними державами», - наголошує видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.