НОВИНИ

Джерело: на переговорах Януковичу для врегулювання кризи запропонували документ із чотирьох пунктів

Під час чотирьохсторонніх переговорів за участі представників ЄС, Росії та опозиції, Віктору Януковичу запропоновано "мирний варіант" врегулювання ситуації. Повідомляє LB.ua з посиланням на власні джерела.

Зокрема, на переговорах Януковичу запропонували підписати документ, що декларує: ліквідацію наслідків конституційного перевороту 2010 року і повернення до Конституції - 2004 протягом 24 годин.

Також запропоновано сформувати новий коаліційний уряд за 10 днів, провести спільне з ЄС розслідування злочинів, скоєних під час протистояння у центрі Києва в грудні 2013 -лютому 2014, проти мирних громадян

Четвертим пунктом вимагається "дошліфувати" повернену Конституцію зразка 2004 -го року, оскілки її редакція також недосконала.

Відповідний документ представили на розгляд Януковичу. Наразі його реакція невідома.

Як повідомлялось, вночі для участі у чотирьохсторонніх переговорах до Адміністрації президента прибули посол Росії в Україні Міхаіл Зурабов та Уповноважений з прав людини в РФ Владімір Лукін.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що  Янукович заявив про готовність до дострокових президентських і парламентських виборів, призначення уряду національної єдності і зміни Конституції. Однак в ЄС сумніваються у щирості такої заяви.

Вдень 20 лютого міністри закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції протягом п’яти годин вели переговори з Януковичем.

Після чергової зустрічі з опозицією представники ЄС пізно ввечері знову повернулися на Банкову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.