НОВИНИ

Путін відправляє в Україну свого посередника

Президент РФ Владімір Путін прийняв рішення направити до Києва з місією посередника уповноваженого з прав людини Володимира Лукина. Про це повідомив прес-секретар російського лідера Дмітрій Пєсков.

"З ініціативи української сторони відбулася телефонна розмова президента Путіна з президентом Януковичем, під час якого президент України запропонував главі російської держави направити до Києва російського представника для участі в переговорному процесі з опозицією як посередника", - сказав Пєсков.

Прес-секретар російського лідера повідомив, що "Путін прийняв рішення направити з цією місією уповноваженого з прав людини Володимира Лукина".

"Як відомо, Володимир Петрович (Лукін) володіє багатющим досвідом дипломатичної служби, значним авторитетом серед правозахисників, очолював велику опозиційну партію", - нагадав Пєсков.

Нагадаємо, Янукович у Києві провів переговори з главами МЗС Польщі, Франції та Німеччини. "З'явилися шанси на компроміс, що стосується скорочення терміну роботи президента і парламенту, розробки нової конституції в перебігу декількох місяців і формування нового уряду України протягом декількох днів", - цитує польське агентство слова свого джерела в дипломатичних колах за підсумками цих переговорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.