НОВИНИ

Південно-Західна залізниця призупинила продаж квитків у західному напрямку

Продаж квитків на потяги, що курсують з Києва в західному напрямку, 20 лютого тимчасово призупинена. Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці (ПЗЗ, Київ).

Зазначається, що таке рішення пов'язане з проведенням відновлювальних колійних робіт на перегонах Малин-Пенізевичі (ділянки Тетерів-Коростень) і Коржівці-Деражня (ділянки Хмельницький-Жмеринка).

Потяги зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців направляються до столиці за зміненими маршрутами через ст.козятин і Шепетівка. Запізнення поїздів на прибуття до Києва становить від трьох годин і більше.

Повідомляється, що у разі відмови пасажира від поїздки повернення квитків здійснюватиметься в повному обсязі.

Працівники залізниці ведуть відновлювальні роботи на перегонах.

Як повідомлялося, через просідання колії у зв'язку з перенасиченням земляного полотна водою на перегоні Малин-Пенізевичі з 18:42 19 лютого перегін повністю закритий для руху поїздів до закінчення відновлювальних робіт.

Крім того, з 19:30 19 лютого закрито для руху поїздів перегоні Коржівці-Деражня у зв'язку з виявленим розривом стику колії.

Як відомо, міліція зупиняє і обшукує поїзди із західних областей.

Також  влада закрила в’їзд у Київ з опівночі 19 лютого "у зв’язку із масовими заворушеннями та з метою недопущення людських жертв і ескалації конфлікту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.