НОВИНИ

На Майдан прибуло підкріплення зі Львова

Зранку 20 лютого на Майдан Незалежності у Києві прибули три автобуси з активістами зі Львова. Про це повідомили зі сцени Майдану.

Між тим,  секретар Донецької міськради Сергій Богачов заявив, що Партія регіонів відправляє своїх активістів на Київ. 

Протягом ночі, незважаючи на пермир'я, на барикадах Майдану не вщухали вогні, вибухи, постріли зброї та фейєрверків, з боку силовиків актиівстів поливали водою.

Також серед  ночі працівники ДАІ намагалися перекрити проїзди транспорту усіма вулицями, що ведуть до Майдану з вул.Володимирської: на перехрестях було встановлено блок-пости даішників, підсилені автоматниками. Після розголосу у пресі та рейдів Самооборони Майдану у супроводі нардепів блок-пости були оперативно зняті.

Наразі в центрі Києва ситуація стабільна.  Актуальними потребами Майдану лишаються шини, дрова та "все що горить", зазначають активісти.

Разом з тим журналісти повідомляють про те, що у центрі Києва на вул.Тарасівській близько 6:30 "висадили тітушок, які пішли у бік парку Шевченка".

Очевидці повідомляють, що на вокзалі масового прибуття активістів провладних мітингів не помічено. Разом  з тим потяги з західного напрямку затримуються більше ніж на 5 годин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.