НОВИНИ

Генсек ООН закликає владу України припинити насильство

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун стежить за подіями в Україні з наростаючою тривогою і наполегливо закликає всі сторони конфлікту негайно припинити насильство. Про це йдеться у заяві Генсека ООН оприлюдненій Центром новин організації.

Глава ООН підкреслив неприйнятність насильства з будь-якого боку. Він також закликав владу «відмовитися від використання надмірної сили» і нагадав про необхідність дотримуватися міжнародних стандартів прав людини.

«Генеральний секретар знову закликає до відновлення справжнього конструктивного діалогу з тим, щоб не дозволити заглибитися політичній кризі, а також кризі у сфері безпеки , - наголошується в заяві.

«Пан Гі Мун звертається до влади України із закликом вжити рішучих дій для забезпечення мирного завершення кризи відповідно до вимог та сподівань народу України» , - йдеться в документі.

Як повідомлялось, 19 лютого штаб-квартиру ООН пікетували активісти, які вимагали зупинити насильство в Україні та негайно ввести санкції проти його винуватців.

Нагадаємо, ввечері 18 лютого у Києві силовики оточили Майдан і почали силове придушення протесту. За добу загинуло 25 учасників акцій протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.