НОВИНИ

Щоб "не бути співучасником злочину проти народу", ще один депутат вийшов із ПР

Народний депутат Владислав Атрошенко заявив про вихід із провладної більшості у Верховної Раді. Про це політик повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Атрошенко пройшов у Верховна Раду по 206 виборчому округу (Чернігівська область).

«Події останніх двох місяців продемонстрували, що люди вийшли на вулиці по усій країні перш за все через колосальну корупцію, свавілля держслужбовців та фіскальний тиск на малий та середній бізнес. Влада має своєчасно та адекватно реагувати на протести значної частини суспільства, перш за все на події 30 листопада - 1 грудня», - зазначив Атрошенко.

За його думкою, ще тоді людям було б достатньо вибачень, відсторонення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та зрозумілої позиції щодо зовнішньополітичного вектору країни.

«Події 18 лютого продемонстрували неможливість існуючих політичних еліт домовитися. Подальші силові дії призведуть до громадянської війни. Бути співучасником злочину проти народу, навіть його частини, та української держави не вважаю можливим. Заявляю про свій вихід із фракції Партії регіонів», - підсумував депутат.

Як повідомлялося, раніше про свій вихід із фракції Партії регіонів заявив народний депутат Віктор Бондар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.