НОВИНИ

Українська спортсменка відмовилася від участі в Олімпіаді на знак протесту проти дій Януковича

Українська гірськолижниця Богдана Мацьоцька і тренер Олег Мацецкий відмовилися від виступу на Олімпійських іграх в Сочі на знак протесту проти дій президента України Віктора Януковича. Про це йдеться у заяві спортсменів.

«Ми, члени Національної олімпійської збірної команди України: Мацецька Богдана та Мацецкий Олег, вкрай обурені останніми діями президента України Віктора Януковича, який замість того, щоб вирішити конфлікт переговорами з Майданом (на що ми до кінця сподівалися, їдучи на Олімпійські ігри в Сочі), потопив самі останні надії українців у крові. Порушивши при цьому одвічний принцип Олімпійських ігор - мир під час проведення», - йдеться у заяві..

«На знак солідарності з борцями на барикадах Майдану, і на знак протесту проти бандита - президента і його Холуйського уряду, ми відмовляємося від подальшого виступу на Олімпійських Іграх в Сочі в 2014 році», - написала Мацьоцька.

Нагадаємо, що сьогодні українські лижниці Марина Лісогор та Катерина Сердюк відмовилися від участі в командному спринті без траурних стрічок.

Раніше українська делегація на Олімпійських іграх у Сочі через загибель людей в Києві офіційнозвернулася до Міжнародного олімпійського комітету з проханням дозволити вчепити українським спортсменам чорні траурні пов’язки на знак вираження жалю та співчуття. 

18 лютого Рух «Ми – європейці» закликав членів олімпійської збірної України припинити виступи на Олімпійських іграх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.