НОВИНИ

Ще один депутат вийшов із ПР, бо не хоче "бути причетним до організаторів кривавих подій"

Народний депутат Віктор Бондар заявив про вихід із фракції Партїі регіонів. Відповідну заяву розповсюдила його прес-служба.

«Заявляю про вихід з фракції партії регіонів Верховної Ради України. Під час виборів я виборцям чітко обіцяв європейський курс розвитку країни! В грудні цей курс радикально повернули в іншу сторону! Сьогодні країна на грані громадянської війни! Не розділяю і не хочу бути причетним до організаторів кривавих подій в Україні. На рідній Хмельниччині автоматами почали розстрілювати мирних людей на мітингу під будівлею СБУ. Пояснення не приймаються! Це не моя політика!", - йдеться у заяві.

«Закликаю зупинити кровопролиття і перенести дискусії у стіни Верховної Ради. Вихід єдиний- зміна Конституції і курс у Європейський Союз!», - підсумував депутат.

Бондар був міністром транспорту та зв’язку в 2005-2006 роках, заступник голови Секретаріату Президента (2006–2007роки), очолював Дніпропетровську ОДА (2007-2010 роки). У 2011 році проти Бондаря Генпрокуратурою була порушена кримінальна справа за пособництво в умисному знищенні чужого майна. Депутат ВР з 2012 року.

Як повідомлялося, у грудні 2013 року Бондар прогнозував вихід близько 20 депутатів з фракції ПР через розгін мітингу на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада. Але потім заявив, що депутати вирішили «взяли паузу на тиждень-два».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.