НОВИНИ

Фірташ закликав зупинити силове протистояння і вирішувати кризу у парламенті

Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ закликає до мирного вирішення конфлікту в Україні. Про це йдеться у його зверненні, яку оприлюднила ФРУ

«Україна за останню добу впритул наблизилася до громадянської війни. Федерація роботодавців України і я особисто виступаємо винятково за мирне вирішення політичної кризи», - цитує слова Фірташа прес-служба ФРУ.

«Застосування сили кожної зі сторін неприйнятно. Політики, як опозиційні, так і при владі, впливають на прийняття рішень, які визначають розвиток подій у країні. Політики зобов'язані повернутися до парламенту і вирішити питання цивілізовано, в рамках закону. Саме на політиках лежить відповідальність за знаходження шляхів виходу з кризи. На вулицях українських міст гинуть люди. Це категорично неприпустимо. І не важливо, хто вони: працівники правоохоронних органів або учасники акцій протесту – це всі громадяни України. Ми всі спільними зусиллями повинні зупинити кровопролиття. Ми проти радикальних дій, ким би вони не здійснювалися», - сказано у зверненні.

«Україна – молода, але сильна і єдина держава. Український бізнес виступає проти будь-яких процесів, які можуть призвести до поділу України. Ми за сильну державу, за її економічний і соціальний розвиток, за зростання добробуту громадян. Все це можливо тільки в мирний час», - сказав глава ФРУ.

«Масові заворушення на вулицях послаблюють країну і можуть призвести до незворотних наслідків. Федерація роботодавців України закликає всі політичні сили зупинити озброєне протистояння і знайти вихід з кризи в стінах парламенту», - підкреслив Фірташ.

Як повідомлялось, 30 січня Фірташ вперше закликав до мирного розв'язання конфлікту в Україні. 

Як відомо, діаспора українців у Лондоні неодноразово пікетувала квартири вітчизняних олігархів – Ріната Ахметова та Дмитра Фірташа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.