НОВИНИ

СБУ оголосила про початок "антитерористичної операції"

Служба безпеки і Антитерористичний центр починають антитерористичну операцію на території країни. Про це йдеться в заяві глави СБУ Олександра Якименка, поширеній в середу.

„Події останньої доби в Україні засвідчили наростаючу ескалацію силових протистоянь та масове застосування зброї зі сторони екстримісько налаштованих угруповань. В багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами”, - йдеться у заяві.

За його словами, горять приміщення судів, вандали нищать приватні помешкання, вбивають мирних громадян.

„Так, тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв, опинилися в руках злочинців”, - зазначив Якименко.

На його думку, „сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей”.

 Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти! Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців. В зв’язку з цим, Службою Безпеки та Антитерористичним Центром України сьогодні прийнято рішення про початок проведення на території України антитерористичної операці”, - наголосив Якименко..

Він зазначив, що рівень суспільної небезпеки який існує в Україні потребує залучення усіх суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.

„Згідно із Законом України «Про боротьбу з тероризмом» до цієї роботи залучені: Служба Безпеки України, Міністерство Внутрішніх справ, Міністерство оборони, Прикордонна Служба України, Центральні та місцеві органи влади. З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону”, - йдеться у заяві.

Він звернувся до всіх громадян України з проханням зберігати спокій та дотримуватись у своїх діях законодавчих вимог.

„Я вже поінформував Президента держави про рішення щодо проведення антитерористичної операції”, - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.