НОВИНИ

Міліція активно штампує справи проти протестувальників

МВС розслідує 40 кримінальних справ, пов'язаних з масовими зіткненнями, як у столиці, так і в регіонах. Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Татаров.

«Із них у Києві зареєстровано 24 кримінальні провадження. Зокрема, за умисні вбивства, організацію масових заворушень, посягання на життя працівників правоохоронних органів», - повідомив Татаров.

Крім того, відкриті провадження за фактами захоплення адміністративних будівель, вчинення масових заворушень та підпали органів влади у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській областях.

Татаров повідомив, що до міліції доставлено 77 осіб, 58 із них уже затримано процесуально. Наразі вирішується питання про затримання ще 10 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

«Нажаль маємо 24 особи, які загинули під час сутичок. 10 із них правоохоронці, 14 – цивільні особи. Деякі з них мають вогнепальні поранення, в переважній більшості, це сліпі поранення. Можна стверджувати про те, що вони вчиненні з вогнепальної зброї, яка є переробленою. Можливо, вистріли були в натовпі. Міліція встановлює обставини вчинення кримінальних правопорушень і з`ясовує, хто до них причетний», - заявив Татаров.

«Міліцією вилучається зброя, яка залишається зловмисниками при спробі уникнути від кримінальної відповідальності. Зараз її досліджують, в тому числі перевіряють на причетність до вчинення інших злочинів», - додав він.

Нагадаємо, раніше в МВС заявили про затримання протягом останньої доби понад 50 осіб у зв'язку із зіткненнями в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.