НОВИНИ

Представництво ЄС закликає владу України забезпечити меддопомогою поранених на Майдані

Представництво Євросоюзу в Україні закликає владу надати вільний доступ до медичної допомоги пораненим та всім тим, хто знаходиться у центрі Києва.

Представництво Євросоюзу в Україні закликає владу надати вільний доступ до медичної допомоги пораненим та всім тим, хто знаходиться у центрі Києва.

За словами голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінські, «ми взяли до відома, що наразі рух транспорту у центрі міста обмежено».

«Це перешкоджає наданню медичної допомоги. Отримання належного медичного лікування – це основне право людини. Лікування має надаватися без жодних обмежень та незважаючи на будь-які інші обставини. Також важливо зупинити зіткнення – оскільки вони є серйозною перешкодою на шляху до надання медичної допомоги. Зіткнення, що тривають, мають припинитися негайно», - пояснив Томбінські.

Як повідомлялось, за інформацією Департаменту охорони здоров’я КМДА станом на 06:00 19 лютого за медичною допомогою звернувся 351 учасник масових акцій, госпіталізовано - 241, загинуло - 25 осіб.

Нагадаємось, раніше лікар і громадський діяч Ольга Богомолець повідомляла, що у столичних лікарнях перебуває більше тисячі поранених.

З20 години 18 лютого силовики оточили Майдан і проводять атаки на активістів.

Тоді керівник медичної служби Майдану Олег Мусій заявив, що з боку мітингувальників уже є 20 померлих і близько 500 поранених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.