НОВИНИ

Лебедєв підтвердив відправлення десантних військ з Дніпропетровська до Києва

В. о. міністра оборони Павло Лебедєв підтвердив інформацію про відправлення десантних військ з Дніпропетровська до Києва.

"Так, я віддав такий наказ", - заявив він.

На запитання про причину цього Лебедєв відповів:

"Для посилення охорони баз, де зберігається бойова зброя, а також арсеналу", - відповів глава Міноборони.

Відповідаючи на питання, чи може міністр гарантувати, що ці боєприпаси не застосовуватимуться проти мирного населення, Лебедєв заявив коротко: "Читайте Конституцію і закони України".

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що тимчасовий міністр оборони Павло Лебедєв віддав наказ відправити до Києва 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду.

Як повідомлялось, нещодавно Лебедєв заявляв, що надання техніки, підпорядкованої Міністерству оборони, а також дислокацію підрозділів внутрішніх військ МВС на базах Збройних сил України не можна вважати втручанням армії в політичний конфлікт.

Нагадаємо, наприкінці січня Гриценко з посиланням на власні джерела заявляв, що на закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду.