НОВИНИ

Сенатор США: Ми маємо стати на бік протестувальників

Сенатор США від Республіканської партії Джон Маккейн закликав президента США Барака Обаму вжити чітких дій, щоб вирішити ситуацію в Україні. Про це він заявив в ефірі програми «The Lead with Jake Tapper» на CNN.

"Остерігайтеся Владіміра Путіна. Він постарається зробити зло, тому що вважає, що Україна є частиною Росії," - сказав Маккейн.

"Ми маємо стати на бік протестувальників і потрібно роззосередити владу з рук Януковича, який змінив Конституцію і зосередив практично усю владу в руках президента", додав він.

Маккейн вважає підозрілим надання Путіним кредиту українському уряду. "Очевидно, що він не один із тих людей, хто відомий своєю щедрістю," - сказав Маккейн.

"Нам справді треба знати, що за цим стоїть. Але найбільше, я думаю, що ми повинні розуміти, це те, що Владімір Путін дійсно прагне втілити ідею Російської імперії, або російського ближнього зарубіжжя», - стверджує він.

Він також вважає, що США повинні сказати Путін, що втручання  є неприйнятним. Так само неприйнятним він вважає брак дії з боку США у цьому випадку  і закликає президента Обаму «вжити чітких дій, щоб вирішити цю ситуацію»,

"Президент повинен працювати з Конгресом, щоб підготувати набір санкцій проти України, які буде введено в дію, якщо це не зупинить", сказав Маккейн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.