НОВИНИ

Гриценко: Лебєдєв відправляє у Київ повітряно-десантну бригаду у повному бойовому спорядженні

Тимчасовий міністр оборони Павло Лебедєв віддав наказ відправити до Києва 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Про це на своїй сторінці у Facebbook повідомив екс-міністр оборони, опозиційний народний депутат Анатолій Гриценко.

«Армія з народом, усі питали й напружено чекали? Дочекалися. Міністр оборони Лебедєв щойно віддав наказ відправити до Києва 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Негайно! Чисельністю 500 осіб, у повному бойовому спорядженні. Захищати кого? Від кого? Риторичні питання, для такої армії і з таким офіцерством...». – написав Гриценко.

Як повідомлялось, нещодавно Лебедєв заявляв, що надання техніки, підпорядкованої Міністерству оборони, а також дислокацію підрозділів внутрішніх військ МВС на базах Збройних сил України не можна вважати втручанням армії в політичний конфлікт.

Нагадаємо, наприкінці січня Гриценко з посиланням на власні джерела заявляв, що на закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду.