НОВИНИ

У Львові протестувальники захопили частину внутрішніх військ

Кілька тисяч мешканців Львова, після тривалого пікетування, захопили територію частини внутрішніх військ 4114 після того, як у кількох будівлях частини почалася пожежа.

Після цього протестувальники досягли домовленості з командуванням частини, що військові залишать територію без зброї, яку опечатають у кімнатах зберігання.

Також викликали пожежників, щоб загасити загоряння в кількох спорудах на території частини . Зокрема, пожежа серйозно пошкодила другий поверх адмінбудівлі частини.

Крім того, на сторінці Комітету Майдану Львівщини з'явилося повідомлення , що на території частини ВВ активісти готують до відправки на Майдан у Київ спецзасоби - щити , шоломи і шоломи.

Як повідомлялось, раніше у Львові активісти підпалили будівлю управління СБУ та Франківський райвідділ міліції, а також захопили податкову адміністрацію.

До цього вони розгромили Галицький райвідділ міліції. Близько тисячі протестувальників увірвалися і розгромили будівлю райвідділу, який розташований неподалік від обласної прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.