НОВИНИ

Fitch знизило рейтинги Києва, Харкова та Одещини до переддефолтних

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило до рівня "CCC" довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) Києва, Харкова та Одеської області в іноземній валюті.

Згідно з повідомленням агентства, короткострокові РДЕ емітентів в іноземній валюті знижені до рівня "C" з "B".

Fitch також підтвердило довгострокові РДЕ цих емітентів в національній валюті на рівні " B-". Прогноз щодо довгострокових РДЕ в національній валюті - "негативний".

Рейтинги існуючих пріоритетних незабезпечених єврооблігацій Києва на загальну суму $550 млн знижені до рівня "CCC" з "B-".

Рейтинги муніципальних облігацій Києва на загальну суму 5,4 млрд грн підтверджені на рівні "B-".

Довгостроковий рейтинг пріоритетних незабезпечених муніципальних облігацій Харкова в національній валюті на суму 99,5 млн грн підтверджений на рівні "B-" .

Як повідомлялось, 7 лютого Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України за зобов'язаннями в іноземній валюті з "B-" до "ССС". Тепер від дефолтной позначки Україну за шкалою Fitch відділяє один щабель.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валютах з "B" до "B-",  з прогнозом - "негативний".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.