НОВИНИ

На Грушевського розбирають барикади

Сьогодні, 15 лютого, о 20:30 на вулицю Грушевського приїхали два екскаватори, які почали розбирати барикади. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомляє активіст Володимир Тищенко.

Як повідомляє 5 канал, барикади частково демонтують посередині, розгрібаючи ковшами бульдозерів проїзд завширшки чотири метри. Активісти зазначають, що таким чином вони виконують домовленості з владою про гарантування проїзду транспорту вулицями міста.

Мішки, з яких складалися барикади, нікуди не вивозять, а просто розгортають в різні боки, укріплюючи бокові барикади. Учасники Майдану очікують підвозу піску, який розфасують у мішки й укріплять ними бокові барикади.

"У разі потреби, якщо влада не виконає свої обіцянки, цими мішками закладуть "дірки", що утворилися у старих барикадах, створивши нові", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, 14 лютого Рада Майдану оприлюднила заяву про часткове звільнення вулиці Грушевського для проїзду транспорту, а також про звільнення будівлі КМДА, однак і там, і там, за словами активістів, залишатимуться мітингувальники. Крім того, в організації «Правий сектор» у п’ятницю заявили про свою «готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського».

Нагадаємо також, що 12 лютого прокурор Києва Микола Бескишкий заявив, що обов'язковою умовою амністії заарештованих протестувальників є звільнення будівлі КМДА. Щодо вулиць, які необхідно звільнити від барикад і забезпечити проїзд транспорту, то це: Грушевського, Городецького, Хрещатик, Інститутська, Трьохсвятительська, Володимирський узвіз, Прорізна, Заньковецької та Майдан Незалежності. Бескишкий нагадав, що 17 лютого - кінцевий термін виконання умов, за яких буде звільнено від кримінальної відповідальності учасників акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.