НОВИНИ

Майдан готує «мирний» наступ на Раду

Учасники мирного протесту на Майдані 18 лютого пікетуватимуть Верховну Раду. Про це 15 лютого заявив журналістам народний депутат від «Батьківщини» Степан Кубів.

"Основний месидж (народного віча в неділю – ред.) - це нарада щодо мирного наступу до Верховної Ради для того, щоб допомогти народним обранцям ухвалити правильне рішення - повернутися до Конституції 2004 року", - пояснив Кубів.

Він наголосив, що "ми йдемо з миром і з вимогою, що треба, зрештою, ухвалювати рішення".

Кубів також зазначив, що обстановка у вівторок біля будівлі парламенту багато в чому залежатиме від влади.

"Головне - щоб не було провокацій. Якщо будуть провокації - може бути по-різному", - сказав депутат.

На запитання, чи буде звільнено будівлю Київської міської державної адміністрації, Кубів сказав, що з цього питання "є чіткий план з виконання та набуття чинності закону звільнення людей в обмін на звільнення приміщень".

"Цей план є. План затверджено, а період час і технологія ближче до вечора стануть відомі", - пояснив опозиціонер.

Також він зазначив, що активісти готуються відкрити проїзд вулицею Грушевського і Парковою алеєю.

"Проїзд буде. Барикади залишаться. Це дасть змогу спокійно транспорту і нашим регулювальникам, які працюють не гірше, ніж "даішники", а може і краще, забезпечити дорожній рух без пробок", - сказав Кубів. За його словами, наразі на вулицю Грушевського завозять будматеріали і пісок, щоб "окультурити" територію. 

Нагадаємо, що 14 лютого Рада Майдану оприлюднила заяву про часткове звільнення вулиці Грушевського для проїзду транспорту, а також про звільнення будівлі КМДА, однак і там, і там, за словами активістів, залишатимуться мітингувальники. Крім того, в організації «Правий сектор» у п’ятницю заявили про свою «готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.