НОВИНИ

В Одесу до форуму Євромайданів влада звезла у санаторії багато "хворих" тітушок

В Одесі сьогодні відбувається другий Всеукраїнський форум Євро майданів, в якому беруть участь близько 80 активістів з різних областей України. Про це повідомляє прес-службі Євромайдан-Одеса.

Форум запланований на два дні – 15-16 лютого.

"Поки що спокійно, але «тітушками» кишать кілька одеських санаторіїв: «Біла Акація», «Магнолія», які розташовані на Французькому бульварі, і Горького - на 15-й станції Великого Фонтану. Персонал скаржиться, що вони поводяться огидно, плюють на підлогу, лаються матом і псують майно...", - повідомили у прес-службі.

"Вчора пізно ввечері була провокація. Міліція нагрянула до місця, де тренувалися хлопці, що забезпечують охорону місцевого Євромайдану. Це сталося на Фонтанській дорозі. Під`їхало 15 міліцейських машин. Хлопців, близько 20 чоловік, поклали обличчям на підлогу. Шукали «бандерівців», але всі виявилися одеситами. Одного – Юхима Юрковецького – тримали в Київському райвідділі майже до двох ночі. Відпустили, коли приїхав адвокат", - сказали у прес-службі й зазначили, що місце проведення форуму не розголошується.

Як повідомлялось, 1 лютого у Києві відбувся позачерговий форум Євромайданів.

Перший Всеукраїнський форум Євромайданів відбувся в Харкові 11-12 січня.

Через провокації місцевої влади і тітушок він відбувався у Свято-Дмитріївському храмі УАПЦ.

Читайте також: Форум євромайданів: спротив узурпації є правомірним, конституційним та законним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.