НОВИНИ

Соціолог: Мешканці Сходу мають розуміти, що у складі РФ їхній регіон стане ще більш депресивним

Ідеологічно переконати виборців Партії регіонів нереально, принаймні зараз. Єдиний аргумент, який вони зрозуміють, – економічний. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» сказав заступник директора Інституту соціології НАН України Євген Головаха.

«Єдиний аргумент, який зрозуміють на Сході, – економічний. Тобто пояснити, чому особисто цим мешканцям вигідно, щоб Україна пішла до Європи від радянського-бандитської форми управління, в якій ми існуємо зараз. Треба донести до них: якщо ці області потраплять до складу РФ, вони лише животітимуть й остаточно стануть депресивними, адже в Росії просто немає грошей на відновлення таких складних і затратних регіонів, як Донбас чи Крим», - зазначив Головаха.

«Тоді як у Європі, та й узагалі в зміні нинішньої системи імені Януковича, для них є реальна альтернатива покращення їхніх статків, адже олігархи будуть змушені розвивати й реформувати виробництво, підуть інвестиції тощо. Ідеологічно переконати виборців ПР нереально, принаймні зараз», - вважає соціолог.

Більше про те, хто й чому досі підтримує Януковича читайте у матеріалі «Боятися своїх» у № 7 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.