НОВИНИ

Глава МЗС Німеччини: Україні бракує не посередників, а довіри між учасниками переговорів

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр вважає, що проблема у вирішення політичної кризи в Україні полягає в тому, що учасники переговорів не достатньо довіряють одне одному. Про це він заявив в інтерв’ю російському виданню «Коммерсанть» під час візиту в Росію.

«Думаю, справа не в тому, що в Україні недостатньо посередників, а в тому, що учасники переговорів недостатньо довіряють один одному. Ніхто не може бути зацікавлений у подальшій ескалації. Тому наше спільне завдання - заохочувати діалог між опозицією та представниками влади. Свій внесок у це може зробити і Росія», – заявив він, відповідаючи на запитання, чи може, на його думку, до вирішення кризи в Україні долучити РФ.

«Зараз важливо досягти політичного врегулювання, яке підтримають і влада, і опозиція, і , перш за все, громадяни України. Також необхідно скоріше взятися за вирішення економічних проблем. Дефіцит бюджету на короткий час можна ліквідувати. Але на середньострокову та довгострокову перспективу стабілізація реальна лише в тому випадку, якщо приступити до вирішення структурних проблем. Модернізація економіки та забезпечення політичної стабільності йдуть пліч-о-пліч - і ми бачимо це не тільки на прикладі України», – зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.