НОВИНИ

На Волині встановили дошку ганьби регіоналів: народ сміється, плюється і матюкається

На головній площі міста Володимир-Волинський 13 лютого встановили дошку ганьби з фото депутатів міськради, районної ради та Волинської облради від Партії регіонів. Про це Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного осередку партії «Свобода».

На супроводжуючих фото підписах вказано, що місцеві регіонали є «членами партії, яка вбиває людей», а також, що ці люди «залишаються з диктатором».

Рішення про створення дошки ганьби прийнято на одному із недільних віч, оскільки жителі міста хотіли знати в обличчя кожного місцевого депутата, який є членом Партії регіонів і не вийшов з неї.

 

Мешканці міста по-різному реагують на цю дошку: хтось посміхається, хтось вживає нецензурні слова, хтось плює у фотографії «регіоналів».

Активісти планують поповнювати дошку ганьби фотографіями людей, які зрадили місцеву громаду та продовжують служити діючому режиму.

Як повідомлялось, днями у Львові біля офісу ПР активісти встановили біл-борд із написом "Партія, яка вбиває людей".

8 лютого львівські активісти у парку навпроти офісу егіоналів виставили плакати, ніби розписані кров'ю, та фотографії загиблих активістів. Таким чином Львівський майдан звертає увагу місцевих партійців до справ їхньої партії та просить покинути її. На плакатах немає жодних обвинувачень місцевих регіоналів.

Нагадаємо, активісти розробили додаток до web -браузера, який попереджає про те, що сайт належить членам Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.