НОВИНИ

З Києва пасажирів Hyundai з квитками за 300 грн відправили у Харків електричкою з побажанням "щасливої дороги"

Замість поїздів Hyundai Rotem, знятих " Укрзалізницею" для техогляду , пасажирам подали звичайні електрички. Про це повідомили пасажири поїзда "Київ-Харків".

"Всіх пасажирів з 9 вагонів (Hyundai) зігнали у звичайну електричку, що складається з 6 вагонів без номерів, яка повинна запізнитися до Харкова на 2-3 години. Провідники нічого не знають. Їх зняли з інших рейсів. Квитки забрали. Трьох вагонів, включаючи мій , немає. Є тільки шість. У мене вагон номер 8 . 1го класу. Але його просто немає ", - повідомив Олександр Кірш.

За його словами, багатьом пасажирам невистачило місць, вони стоять, світла у вагонах немає.

"Темно, тісно і незручно. Такий сервіс за 300 гривень. По радіо на вокзалі ні про що не попереджали. Просто "щасливої дороги", - повідомив Кірш.

Як повідомлялось, 12 лютого Укрзалізниця без попередження припинила експлуатацію Hyundai. Згодом залізниця повідомила, що корейські поїзди доправлено на технічний огляд. При цьому в Укрзалізниці не уточнили, як довго він триватиме.

"З 12 лютого 2014 року тимчасово на маршрутах курсування поїздів Інтерсіті+ для перевезень пасажирів використовуватимуться поїзди, сформовані з пасажирських вагонів із локомотивною тягою", - пояснили в Укрзалізниці".

Нагадаємо, в Укрзалізниці обіцяли до 15 листопада 2013 року модернізувати Hyundai для вітчизняної зими.

Тиждень.ua вже повідомляв, що за час експлуатації Hyundai в Україні за компенсацією до Укрзалізниці звернулось 7 тис. пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.