НОВИНИ

Донські "казакі" Луганщини просять у Путіна військової допомоги для захисту від "західних іродів"

Луганський округ донських козаків просить президента Росії Володимира Путіна надати військову підтримку народу України у разі поглиблення політичної кризи. Про це йдеться листі донських козаків до Путіна.

«Ми, Донські козаки, віддані Вірі Православній, Вітчизні і Дону, з волі Господньої пербуваємо на території братнього Росії держави - Україна, ситуація в якій в даний момент викликає жах. Заворушення на вулицях, бездіяльність міліції і влади по відношенню до радикально налаштованих молодиків, які калічать наших співгромадян, працівників МВС, руйнують історичні пам'ятки, вносять розбрат у суспільство», - йдеться у листі.

На думку козаків , опозиційні лідери закликають до акцій протесту радикальних націоналістів, які захопили центр столиці і влада у західних регіонах України, провокують громадянську війну, заявляючи, що звернуться до військ Організації Північноатлантичного договору (НАТО) за допомогою.

«Звертаємося до вас з проханням не віддати нас на поталу західним іродам. А в разі подальшого поглиблення політичної кризи, спроб введення на територію України військ НАТО, надати військову підтримку народу України», - зазначено у листі козаків.

Також своє звернення вони направили Союзу козачих військ Росії та зарубіжжя.

Як повідомлялось, нещодавно СБУ на підставі заяви нардепа від «Батьківщини» Івана Стойка почала кримінальне провадження за підозрою у підготовці до посягання на територіальну цілісність України депутатами ВР АРК

Нагадаємо, раніше на президії кримського парламенту було піднято питання про підготовку документів щодо створення робочої групи по внесенню змін до Конституції АР Крим та проведення загальнокримського опитування про статус Криму, а також про можливе звернення до президента Росії Владі міра Путіна про "захист" автономії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.