НОВИНИ

Посол Великої Британії вважає, що освіта в країнах ЄС "відкриє розум" дітей регіоналів

Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт заявляє , що його країна не має наміру перешкоджати отриманню освіти дітям українців. Про це Сміт сказав на прес-конференції з нагоди підготовки до освітній виставці The Great British Summer, яка відбудеться у Києві в березні.

«Ми переконані, що освіта, та високоякісна освіта, - це той процес, який відкриває розум, і ми більш зацікавлені у наданні освіти, ніж закритті дверей», - сказав Сміт.

Таким чином, він відповів на питання про те, що багато представників фракції Партії регіонів у Верховній Раді виступають проти підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, але при цьому їхні діти отримують освіту за кордоном, і, зокрема, у Великій Британії.

Крім цього, говорячи про політичну ситуацію в Україні, Сміт зауважив, що важливо знайти ті можливості, за яких співробітництво для подолання політичної кризи буде ефективнішим між усіма сторонами політичного процесу в Україні та країнами-членами ЄС.

У цьому зв'язку він підкреслив, що у всіх урядах країн-членів ЄС проглядається рішуча налаштованість знайти вихід з політичної кризи в Україні, що має базуватися на повазі європейських прагнень громадян України.

Також він сказав, що ЄС уважно спостерігає за подіями, що відбуваються в Україні, і , за його словами, якщо будуть продовжуватися відхилення та порушення демократії , якщо буде обраний антидемократичний шлях вирішення політичної ситуації , то для майбутніх відносин України із зовнішнім світом будуть негативні наслідки.

Україна і Велика Британія мають намір поглиблювати співпрацю у сфері вищої освіти. Зокрема сторони мають намір розширювати прямі контакти між університетами обох країн і співпрацювати по стипендіальній програмі «Навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних навчальних закладах та наукових установах за кордоном».

Читайте також: «Я уеду жить в Лондон». Де вчаться діти «еліти»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.