НОВИНИ

Колесніченко запідозрив СБУ у продажності та діяльності проти Януковича

Служба безпеки України, порушивши кримінальне провадження щодо кримських депутатів нібито у зв'язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України, займається "полюванням на відьом" у Криму. Про це йдеться у заяві народний депутат від ПР Вадима Колесніченка.

"Повертаючись до не менш абсурдною ситуації про "кримський псевдосепаратиз", в результаті ми маємо, що фактично СБУ весь останній час працює цілеспрямовано проти половини країни? Чи візьмуть вони на себе відповідальність за підготовку тисяч бойовиків (на Майдані – Ред..) і людської смерті від їх рук. Країна стоїть на межі розколу і розвалу, а СБУ не просто невинно спостерігає за цією картиною з боку, але і займається "полюванням на відьом" в Криму! Нелюдяність або непрофесіоналізм?! А може просто продажність?!", - задається питанням Колесніченко.

Він вважає , що "аж надто неадекватним виглядає рішення порушити кримінальну справу за фактом розмови депутатів Криму".

За його словами, «це не було не рішення народних обранців АР і тим паче - це не закріпилося не єдиною письмовою угодою, договором або будь-яким іншим документом».

"Елементарна тема в обговоренні! Я вже не кажу про західноукраїнські Ради, що частенько грішать прийняттям антиконституційних рішень. Ця ситуація знову таки нагадує, що СБУ продовжує працювати проти нинішньої влади, проти чинного президента з метою остаточного повалення конституційного ладу. Пам'ятається , що такий розклад речей у нас почався ще з часів Наливайченка (екс-глава СБУ Валентин Наливайченко – Ред.), який працював безпосередньо на США - невже "кадри Наливайченка" продовжують рулити ситуацією? Продовжують воювати зі своїми ж громадянами, приносячи на догоду кон'юнктурним політичним інтересам волю громадян південного сходу України", - наголошує Колесніченко.

У зв'язку з цією ситуацією, він звернувся з депутатським зверненням до голови CБУ "з вимогою переглянути рішення про порушення кримінальної справи щодо парламентаріїв АР Крим; за вищезазначеними мною фактами депутатських звернень встановити винних працівників СБУ, звільнити їх і притягнути до кримінальної відповідальності".

"Також прошу розглянути питання про притягнення до персональної відповідальності керівництва обласних управлінь СБУза покривання екстремізму в країні, а також за службову недбалість та бездіяльність у прийнятті реальних заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України", - заявив Колесніченко.

Регіонал також заявив, що громадяни України, які проживають на Півдні, Сході та в Криму будуть захищатися усіма законними методами у випадку "подібного безцеремонного порушення їх прав і свобод, відсутності збалансованої та уніфікованої роботи правоохоронної системи у всіх регіонах України".

Як повідомлялось, СБУ на підставі заяви нардепа від «Батьківщини» Івана Стойка почала кримінальне провадження за підозрою у підготовці до посягання на територіальну цілісність України депутатами ВР АРК

Кримінальне провадження через Генпрокуратуру доручено розслідування цього злочину слідчому відділу управління СБУ в Автономній республіці Крим", - заявив Ленко.

Нагадаємо, раніше на президії кримського парламенту було піднято питання про підготовку документів щодо створення робочої групи по внесенню змін до Конституції АР Крим та проведення загальнокримського опитування про статус Криму, а також про можливе звернення до президента Росії Владі міра Путіна про "захист" автономії.

У парламенті Криму запевняють, що всі рішення та постанови Президії і Верховної Ради АРК прийняті у повній відповідності з Конституцією України та законами української держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.