НОВИНИ

Австрію та Німеччину закликають відмовитися від союзництва з "українськими узурпаторами" і не зберігати їхній "бандитський общак"

Кілька десятків представників творчої інтелігенції 11 лютого пікетують посольство Австрійської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина в Україні з вимогою заборонити в'їзд до цих країн високим посадовим особам, відповідальним за порушення прав людини в Україні, і заблокувати їхні банківські рахунки.

Перед посольством поставили три мішені - у формі людського тіла в червоній жилетці з хрестом і в помаранчевій жилетці з написом "Преса", з жовто-блакитною стрічкою - в яких є отвори як від пуль. Фігури символізують медика, журналіста і активіста, що стали мішенями силовиків, ровідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Учасники акції підписали звернення до послів Німеччини Крістофа Вайля та Австрії Вольфа Дітріха Хайма, в якому вони вимагають або відверто заявити про свою підтримку режиму Януковича і його олігархів, або зробити практичні кроки для "розслідування незаконних дій українських діячів на території ваших країн і перекриття їм можливості оперувати вкраденими у нас засобами".

У листі йдеться, що українські громадяни неодноразово зверталися до представників влади Австрії та Німеччини з повідомленнями про те, що Андрій Клюєв (голова Адміністрації президента, - Ред.), Микола Азаров (екс-прем'єр-міністр. - Ред.) та інші прямо порушують закони навіть у їхніх країнах, але поки практичних дій або навіть заяв на цю тему не дочекалися.

"Ні для вас , ні для нас не є секретом , що пани Азаров, Клюєв, Янукович... вважають своєю другою батьківщиною Австрію і Німеччину , а гроші , вкрадені з кишень українців , тримають в австрійських і німецьких банках ... Ці гроші вони використовують для того , щоб наймати бандитів - тітушок, які б'ють українських громадян , щоб незаконно оплачувати "Беркут" , який стріляє в нас , щоб платити хабарі суддям , які виносять протизаконні рішення. В цих умовах Австрія і Німеччина перетворюються на практичних союзників узурпаторів влади в Україні, а їх банки - в місце зберігання бандитського общака", - йдеться в листі.

За словами координатора Громадянської раді Майдану Андрія Ніцоя, в акції беруть участь творча інтелігенція, вчені, громадські активісти, які організувалися через Facebook.

"Ми вимагаємо заблокувати рахунки українських чиновників , причетних до тортур , до побиття мирних маніфестантів , починаючи з 30 листопада. Їхні прізвища відомі. Щоб таким людям як Азаров, Захарченко (міністр МВС Віталій Захарченко. - Ред.), Клюєв був обмежений в'їзд на територію австрійської Республіки та Німеччини, заблоковані їхні рахунки для перевірки на предмет причетності до корупційних дій, відмиванню коштів і так далі", - сказав Ніцой.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.