НОВИНИ

Булатов відповів на звинувачення в розтраті коштів Автомайдану: це марення і фейк

Лідер Автомайдану Дмитро Булатов відповів на звинувачення міліції, назвавши заяви силовиків "фейком" і "маренням". Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"З моєї карти Приват Банку відбувалися останні платежі 22 січня 2014 року. Про що говорять банківські виписки . На поточний момент вкрадена викрадачами карта заблокована, а працює карта, в якій змінені пін код і всі можливі паролі доступу в електронну систему платежів. Ніяких покупок в iTunes я не здійснював. Це марення і фейк. Перерахування 22 січня 2014 року зможуть підтвердити активісти Автомайдану", - написав Булатов.

Він також оприлюднив номер картки, якою користується, і заявив, які ще документи у нього зникли.

"При викраденні у мене зникли: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код , карти Visa Банку Аваль (4149516007107971) і Приват Банку (4149605910940386) . Прошу враховувати той факт , що мені приховувати як не було що, так і не буде!", - наголосив Булатов.

Крім того, він прокоментував інформацію щодо свого можливого переїзду до Німеччини.

"Змушений відзначити, що ЗМІ не зовсім коректно трактували суть моїх звернень. Вони стосувалися вивчення можливостей надання притулку постраждалим автомайданівцям у європейських країнах, в тому числі і в Німеччині. Так, мій батько живе там, але єдиною моєю метою було, є і буде жити в Україні", - наголосив активіст.

Нагадаємо, раніше у міліції заявили, що Булатов напередодні свого викрадення придбав дорогий ноутбук, розрахувавшись карткою, на банківський рахунок якої надходили пожертви на потреби Автомайдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.