НОВИНИ

Тігіпко не збирається виходити з ПР заради кращого майбутнього

Народний депутат від ПР Сергій Тігіпко заявив, що у ці непрості часи, як і раніше, збирається залишатися поруч з однопартійцями по всій країні та з людьми, які довірили йому представляти інтереси і відстоювати краще майбутнє для країни. Про це йдеться у заяві Тігіпка, яку оприлюднила його прес-служба.

«Я та мої колеги не збираємося виходити з Партії регіонів. Я та мої колеги не збираємося виходити з Партії регіонів. У ці непрості часи, як і раніше, ми залишимося поруч з нашими однопартійцями по всій країні, з людьми, які довірили нам представляти їхні інтереси і відстоювати краще майбутнє для нашої країни». – йдеться у заяві.

Водночас Тігіпко запевняє, що його головні вороги «казнокради, корупція, безвідповідальність, неефективна робота».

«Ми вважаємо неприпустимим рівень корупції на всіх рівнях влади, а роботу уряду з подолання економічних проблем України та поліпшення рівня життя людей – неефективною. Скажу більше – цю роботу фактично провалено», - наголосив Тігіпко.

Він переконаний, що «Партії регіонів вистачить сил, щоб впоратись з цими викликами».

Як повідомлялось, нещодавно опозиційний народний депутат Андрій Шевченко повідомив, що у фракції Партії регіонів сформувалася група з щонайменше 30 депутатів, яка "готова діяти врозріз із генеральною лінією Януковича-Медведчука". Лідером цієї групи називають Сергія Тігіпка.

Нагадаємо, 29 січня більше 60 депутатів від Партії регіонів були готові перейти на бік опозиції і проголосувати за закон про амністію всіх затриманих активістів без будь-яких вимог до Майдану. Янукович негайно приїхав до парламенту, і погрожуючи розпуском парламенту придушив бунт у фракції Партії регіонів.

На засіданні фракції вранці 28 січня люди з груп Ріната Ахметова та Сергія Тігіпка відмовилися підтримати силовий сценарій розв'язання кризи в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.