НОВИНИ

Інтерес українців та аргентинців до нерухомості у Лондоні зріс на 67%

За даними британської компанії із продажу нерухомості Frank Knight кількість громадян України, Аргентини, Бразилії та Туреччини, які подавали запит на купівлю квартири у Лондоні, стрімко зросла минулого року. Про це пише The Guardian.

Британська компанія-фахівець на ринку нерухомості Knight Frank у своєму звіті, оприлюдненому у п’ятницю, повідомила, що кількість онлайн запитів від громадян України, Туреччини та Аргентини на пошук нерухомості стрімко зросла протягом минулого року.

"Потенційно подальша хвиля інвестицій попрямує до ринку першокласної нерухомості центрального Лондона", - повідомив представник компанії Том Білл.

«Інтерес (до нерухомості – Ред.) зберігається, незважаючи на те, що ціни в Лондоні вже різко зросли після приходу іноземних покупців на міські маєтки, що було спричинено фінансовою кризою у єврозоні, Арабською весною та податками на нерухомість у  Великобританії», - пише The Guardian.

Згідно з даними Knight Frank, запити з Бразилії щодо нерухомості у Лондоні зросли більш ніж удвічі протягом минулого року.

Також значно зросла кількість запитів із Аргентини та України. Кількість запитів із обох країн зросла на 67%, згідно з інформацією компанії Frank Knight.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.