НОВИНИ

Регіонали вимагають від Пшонки захистити їх від самооборони Майдану

Партія регіонів вимагає від Генеральної прокуратури дати правову оцінку заявам опозиції щодо створення «воєнізованих формувань». Про це йдеться в заяві прес-служби політичної сили.

Зокрема, в заяві згадується про недільне Віче опозиції, під час якого було публічно заявлено про рішення створити із «самооборони Майдану» всеукраїнську структуру, регіональні та місцеві штаби, сформувати й навчити сотні. Керувати цим процесом було доручено коменданту Майдану Андрію Парубію.

Партія регіонів нагадує опозиції, що формування незаконних військових структур є протиправною дією, передбаченою в Кримінальному кодексі України (ст. 260). Сподіваються в Партії регіонів і на реакцію міжнародної громадськості.

"Завдяки старанням опозиційних вождів в Україну повертається епоха "дев'яностих". Іменем майдану будуть відбуватися протиправні дії", - йдеться в заяві.

Партія регіонів вважає, що опозиція "загралася у війну" і нагадала про передбачену за це кримінальну відповідальність.

"Упевнені в тому, що міжнародна громадськість також дасть свою оцінку подібним мілітаристським ініціативам опозиції", - заявили в ПР.

Регіонали вважають, що план Парубія "перетворити всю Україну в Майдан" і "жорстко люструвати антиукраїнські елементи" не пройде.

"Ми впевнені, що свідомі люди не дадуть збутися цим воістину "наполеонівським планам", райдужній мрії майдануючого пройдисвіта - не дозволять поширитися "ВІЧЕ-інфекцію" по всій Україні", - йдеться в заяві.

У ПР сподіваються, що Європа і США не будуть мовчати з цього приводу.

Нагадаємо, 9 лютого Штаб національного спротиву оголосив про організацію нових загонів самооборони Майдану, які патрулюватимуть у всіх районах Києва та за його межами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.