НОВИНИ

Булатов планує переїхати до Німеччини

Один із лідерів Автомайдану Дмитро Булатов хоче переїхати до своїх батьків у Німеччину та хоче зустрітися із міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Про це повідомляє німецьке видання Die Rheinische Post.

«Булатов хоче якомога швидше переїхати до Німеччини. Тут він сподівається на хороше медичне обслуговування та уникнути переслідувань. Про це йдеться у листі голови молодіжної організації європейських консерваторів, Бенедикта Петтерінґа до міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра», - повідомляє Die Rheinische Post.

Батьки одного із лідерів Автомайдану проживають у місті Гаґен на Заході Німеччини. До них автомайданівець і хоче переїхати.

У своєму листі Петтерінґ просить міністра посприяти поїздці Дмитра Булатова і праву на тимчасове перебування.  "Йому дуже важливо знайти країну, в якій він міг би залишатися на середньостроковий, або, якщо буде потрібно, то й на довгостроковий термін, до того часу як політична ситуація в Україні дозволить йому повернутися», - написав Петтерінґ.

Як пише Петтерінґ у своєму листі до міністра, він також спілкувався із Дмитром Булатовим по телефону. За його словами, Булатов хоче зустрітися із Штайнмаєром. Ймовірно, як пише Die Rheinische Post, обидва прохання буде схвалено, оскільки Штайнмаєр ще тиждень тому обіцяв, що якщо Дмитро Булатов може лікуватися у Німеччині, якщо захоче. 

Нагадаємо, зараз Дмитро Булатов перебуває на лікуванні у Литві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.