НОВИНИ

Депутат Держдуми РФ підтримує створення в Україні антифашистського фронту для захисту "сотєчєствєнніков"

В Одесі близько 20 організацій підтримали створення міжнародного громадського руху «Слов'янський антифашистський фронт». Про це повідомив керівник Одеської обласної організації партії «Русское единство» Борис Ємець.

За словами організаторів руху, необхідність його створення «продиктована у зв'язку з переходом політичної кризи в Україні в стадію відкритого протистояння легітимної влади і політичних екстремістів з числа неонацистських організацій».

«Зупинити спробу повзучого державного та фашистського перевороту на території України і не допустити розповзання коричневої чуми неонацизму слов'янськими країнами, сприяти припиненню насильства на вулицях і площах міст України і домогтися переходу до громадянського діалогу політичних опонентів у Києві та інших регіонах», - пояснюють організатори мету створення «фронту».

Як сказано в маніфесті, «протестний рух в Києві, який почався з гасел підтримки курсу на євроінтеграцію, стрімко скотився до екстремістських і антидержавних форм боротьби з офіційною та законною владою».

Читайте також: Експерт: якщо регіонали створюють "фронт", то незабаром з’являться і дезертири

«Авангардом насильницького протистояння є так звані українські націоналісти і неонацисти - організації бойовиків ультрарадикального спрямування, керовані й куровані закордонним інструкторами і політтехнологи. Їм поставлено завдання максимально дестабілізувати ситуацію в Києві та регіонах, створити в країні хаос і анархію, розпалити міжнаціональну ненависть, расизм і антисемітизм, добитися відкритого розколу суспільства...», - йдеться в маніфесті.

У ньому сказано, що «неонацистський вуличний заколот, ганьбить Україну, проходить під відверто антироссийскими і русофобські гаслами» і «посварить два братні народи - росіян і українців, не допустить розвитку інтеграційних процесів між Україною і Росією».

У документі міститься звернення до Віктора Януковича, що той «все ж зможе врегулювати ситуацію», а також - до президента Росії Владіміра Путіна з проханням «вжити заходів дипломатичного характеру щодо захисту інтересів і прав російських громадян і російських соотєчєствєнніков на території України в умовах розгулу войовничої русофобії та неонацистського насильства».

«Ми оголошуємо загальногромадянську мобілізацію та розгортаємо в регіонах країни масову антифашистську громадську кампанію «Звільнення України», - йдеться в маніфесті.

Як повідомлялось, 1 лютого у Харкові на зльоті первинних організацій ПР оголосили про створення Всеукраїнської громадської спілки громадський  «Український фронт». Символом спілки стала Георгіївська стрічка. 

За даними організаторів, у зльоті взяли участь близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, а також нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об'єднань.

Ініціював зліт та створення «фронту» голова Харківської ОДА та керівник обласного осередку ПР Михайло Добкін.

Читайте також: «Діс іст фінтістіш»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.