НОВИНИ

На Львівщині за інформацію про вбивць Вербицького й Сеника обіцяють $100 тис

За інформацію, яка допоможе знайти та засудити вбивць львів’ян Юрія Вербицького й Романа Сеника, оголошено винагороду у розмірі $100 тис. Про це під час сесії Львівської міськради заявив депутат Богдан Панкевич.

«Організація та її партнери оголошують винагороду за інформацію, яка допоможе знайти й засудити вбивць галичан Вербицького і Сеника. Фонд - 100 тис. доларів. Закликаю силовиків та інші служби, де є порядні офіцери, долучитися до цього», - оголосив заяву організації «Українська Галицька Асамблея» Панкевич.

«Сума винагороди значна, бо люди, які можуть повідомити таку інформацію, наражають себе на велику небезпеку... Кошти для винагороди зголосилось надати дуже багато галичан, адже це вже переходить будь-які межі. Вербицького вбили за те, що він зі Львова», - сказав депутат.

За словами Панкевича, сума винагороди за будь-яку іншу інформацію, зокрема, про осіб, які були зобов'язані і могли перешкодити вчиненню злочину чи причетні до переховування злочинців, або не повідомили органам влади про злочин, що готується чи вже вчинений, підлягає обговоренню в залежності від її важливості.

Контакти ГО «Українська Галицька Асамблея»: (068)77-11-670, (063)07-60-857 (з 9:00 до 18:00). Також зв'язатись з ГО можна через її сторінку на Facebook.

Нагадаємо, львівський сейсмолог, активіст Майдану Юрій Вербицький зник в ніч на 21 січня. Його викрали невідомі на очах в персоналу Жовтневої лікарні Києва разом з відомим громадським активістом Ігорем Луценком. 22 січня в Бориспільському районі Київської області знайшли труп невідомого із слідами катувань. Родичі впізнали Юрія Вербицького. 24 січня його поховали  на Личаківському кладовищі у Львові.

Активіст Роман Сенник помер 25 січня в одній з лікарень Києва від поранень, які отримав 22 січня під час сутичок на вулиці Грушевського. У чоловіка були прострелені легені. У лікарні він переніс кілька операцій, у результаті яких втратив багато крові, а також йому ампутували руку. Роману Сенику було 45 років. Поховали його 27 січня в селі Наконечне Друге, що на Яворівщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.