НОВИНИ

Регіонали планують затягнути конституційну реформу до осені

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прогнозує внесення змін до Конституції восени, якщо сьогодні Верховна Рада створить відповідну тимчасову спеціальну комісію. Про це Єфремов заявив журналістам у Раді.

"Тоді, дотримуючись всю процедуру, зміни до Конституції можна буде внести вже восени поточного року", - зазначив Єфремов.

Нагадаємо, провладна більшість наполягає на створенні спеціальної тимчасової комісії для  напрацювання змін до Конституції щодо повернення до парламентсько-президентської форми правління. Відповідний проект постанови про створення такої комісії включений у порядок денний у четвер.

Опозиція виступає проти створення комісій, і наполягає на негайному голосуванні за відповідний проект змін до Конституції. Так,  як зазначила народний депутат від УДАРу Ірина Геращенко, у Раді створено десятки подібних комісій, і вони довели свою неефективність. 

У "Батьківщині" повідомили, що підготували проект нової Конституції і вимагають негайного голосування за повернення до парламентсько-президентської республіки, що забрати "диктаторські" повноваження в президента Віктора Януковича.

Лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок пояснив, що опозиція не реєструє законопроекти щодо конституційної реформи, тому що немає гарантій від більшості щодо позитивного голосування. У випадку провалу голосування до цих питань можна буде повернутись лише у вересні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.