НОВИНИ

Кличко пропонує Януковичу альтернативу: або Конституція-2004, або дострокові вибори президента

Якщо влада не хоче повертатися до Конституції 2004 року, то швидкий вихід з кризи – дострокові президентські вибори. Про це заявив в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради заявив лідер УДАРу Віталій Кличко, повідомили в перс-службі партії.

За його словами, всі в країні побачили, до чого може привести концентрація влади в одних руках, і це дуже небезпечно. Кличко наголосив, що повернення до Конституції 2004 року знизить рівень напруги в суспільстві і стане дієвим механізмом виходу з кризи.  Водночас, за словами лідера УДАРу, влада навмисно затягує суспільство в кількамісячний період переписування  Конституції.

«У нас часу немає. Рахунок іде на дні чи навіть на години. Ми не повинні допустити нового витку  конфлікту», - зауважив Кличко.

Політик  також додав, що парламент зараз не повинен розглядати якісь другорядні питання, а зосередитися на ухваленні рішень для розв'язання кризи.

«Але я пропонував і інший шлях. Короткий шлях, який вирішить всі проблеми – дострокові президентські вибори. Нехай призначають вибори на осінь і люди в конституційний спосіб змінять владу.  Тоді напруга спаде. Люди будуть готуватися до виборів», - наголосив  Кличко.

Нагадаємо, що раніше Кличко заявляв, що якщо в парламенті не можуть досягти консенсусу з питання зміни Конституції, єдина людина, яка допоможе у вирішенні даної ситуації, - це президент. Але повернувшись 4 лютого із зустрічі з Януковичем, лідер "Удару" повідомив, що, за словами президента, "все повинно проходити в правовому полі, і зміна Конституції може зайняти від кількох місяців до півроку". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.