НОВИНИ

Арбузов переконує, що гривню обвалюють не проблеми економіки, а Майдан

В Україні немає економічних причин для падіння національної валюти та рейтингів країни. Все це відбувається через політичну нестабільність. Про це заявив в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов на засіданні уряду.

"Політична нестабільність тисне на ринок готівкової валюти. Є напруженість, попри відсутність економічних підстав для цього", - заявив в. о. прем'єра.

Він нагадав, що НБУ оприлюднив платіжний баланс за 2013 рік, і він має позитивне сальдо у $2 мільярди доларів, хоч у 2012-му було мінус $4 мільярди.

"Кожен зайвий день протистоянь та небажання йти на компроміси ослаблює нашу державу, насамперед економічно. Так міжнародні рейтингові агентства через політичну нестабільність уже знизили рейтинги нашої країни. Хоча на початку січня планували змінити прогноз рейтингів на позитивний", - сказав Арбузов.

Він скаржиться, що виконавча влада не може нормально працювати на місцях, бо не всі адмінбудівлі у регіонах звільнено від протестувальників.

Він заявляє, що саме Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська та Хмельницька області, де найсильніші протестні настрої, є лідерами з неприйняття місцевих бюджетів.

Нагадаємо, останніми днями курс гривні падає на міжбанківському валютному ринку. Сьогодні гривня впала до 9,40 грн за долар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.