НОВИНИ

Група українських дипломатів підтримала боротьбу активістів на Майданах за краще майбутнє

Група українських дипломатів в рамках акції "Не бійся! Ти українець!" висловила свою солідарність українцям, які на акціях по всій країні борються за краще майбутнє.

"Ми, українські дипломати, в рамках акції "Не бійся! Ти українець!", яка розпочалася 3 лютого 2014 року, проявляючи свою гідність, честь і громадянську позицію, висловлюємо солідарність із тими, хто на майданах по всій країні бореться за краще майбутнє для України", - йдеться у зверненні.

Дипломати зазначили, що підтримують мирне врегулювання кризи, результативний переговорний процес, правдиве інформування суспільства, а також виступають проти насильства і переслідувань.

"Ми переконані в правильності стратегічного курсу України на євроінтеграцію, на впровадження загальнолюдських і демократичних цінностей в нашому суспільстві і державі. Ми хочемо щиро пишатися своєю Батьківщиною, представляючи її за кордоном. Слава Україні!", - йдеться у зверненні.

Наразі під зверненням вже стоять підписи послів з особливих доручень МЗС України Андрія Дещиці та Андрія Зайця, в.о. заступника начальника управління - начальника центральноєвропейського відділу третього територіального департаменту МЗС Ростислава Огризка, в.о. начальника управління внутрішнього аудиту МЗС Людмили Курмаз, представників МЗС у Львові, а також українських дипломатів, які працюють у Польщі, Фінляндії, Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.