НОВИНИ

У Рівному голова облради подав у відставку. Депутати її підтримали

У Рівному депутати облради прийняли відставку голови Юрія Кічатого. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ на початку сесії облради розповів депутатам про результати своїх переговорів із представниками опозиції:

"Ми шукали вихід і розглядали різні рішення. Голова обласної ради в реанімації, і не може приймати рішення. Для досягнення компромісу ми вирішили: Юрій Кічатий написав заяву про складання повноважень голови обласної ради. Обласну раду має очолити представник "Народної ради", а двоє заступників представлятимуть міжфракційне об'єднання "Європейський вибір". Ними залишаться Михайло Кривко та Олександр Чуприна», - повідомив Берташ.

За складання повноважень голови Рівненської обласної ради Юрієм Кічатим проголосували 62 із 69 депутатів. Вони також не підтримали включення в порядок денного питання про визнання Народної ради як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу.

Нагадаємо, раніше у Рівному міськрада визнала Народну раду. Постановою Рівненської міської ради також було утворено в складі ради міжфракційне об’єднання «Народна рада». Рішення підтримали 35 депутатів із 41 присутнього в сесійній залі.