НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

В опозиції не бачать різниці між Арбузовим, Клюєвим чи Вілкулом у кріслі прем’єра

Уся відповідальність за призначення нового прем’єр-міністра лежить на президентові Вікторові Януковичу. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив народний депутат від фракції УДАР Павло Розенко.

«Зараз слово – за президентом, адже це його повноваження подати на розгляд у Верховну Раду ту чи іншу кандидатуру. Особисто я не бачу принципової різниці між Сергієм Арбузовим, Андрієм Клюєвим, Олександром Вілкулом чи ще кимось із його оточення», - заявив Розенко.

На його думку, принциповим було б рішення Януковича, аби він призначив спочатку технічний уряд.

«А потім, щоб прислухався до опозиції, призначивши на цю посаду відсторонену особу, яка б займалась соціальною й економічною ситуацією у країні. Але останні дні переговори ніякі не тривають, то президент хворий, то у нього немає часу на вирішення цього питання», –  заявляє нардеп.

На погляд Розенка, це неправильно, адже Україна втрачає час і шанс для подальшого розвитку.

«Зараз три четверті народних депутатів розуміють, що це треба вносити зміни у Конституцію. Регіонали також готові працювати у цьому напрямку, але тільки тоді, якщо буде досягнутий компромісний варіант між владою і опозицією. Наприклад, зараз можна перейти на Конституцію 2004 року, яка не є ідеальною, а потім створити спеціальну комісію, яка б протягом року працювала над масштабними, серйозними змінами», –  вважає Розенко.

Нагадаємо, 28 січня Віктор Янукович схвалив відставку Миколи Азарова та усього уряду, доручивши їм виконувати свої обов'язки до призначення нового складу Кабміну. 

Обов'язки прем'єр-міністра виконує перший віце-прем'єр Сергій Арбузов.

Останнім часом опозиціонери заговорили про призначення прем’єр-міністром Андрія Клюєва, який наразі очолює Адміністрацію президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.