НОВИНИ

Герега з Макеєнком зібрали Київраду на Печерську приймати бюджет за зміненою процедурою

Секретар Київської міської ради Галина Герега 4 лютого відкрила засідання Київради в актовому залі Печерської районної державної адміністрації, на якому планує прийняти міський бюджет на 2014 рік.

В роботі Київради беруть участь нещодавно призначений голова КМДА Володимир Макеєнко, голови районних держадміністрацій та низка народних депутатів від опозиції.

Герега повідомила, що в залі зареєстровано 77 депутатів, тоді як усього до складу Київради входить 120 депутатів.

До засідання прес-служба КМДА оприлюднила заяву Гереги, що голосування за прийняття міського бюджету Києва на 2014 рік буде відбуватися за зміненою процедурою, згідно з ч.16 ст.38 регламенту Київради.

За словами Гереги, приймати бюджет за зміненою процедурою їй запропонували голови депутатських фракцій та груп Київради.

Як повідомлялось, 3 лютого Герега підписала розпорядження про скликання 4 лютого сесії міськради для прийняття бюджету-2014 та програми розвитку столиці.

Нагадаємо, наприкінці минулого року попри посилену охорону бійців «Беркуту» представники опозиції та протестувальники заблокували проведення виїзного засідання Київради в Солом'янській райдержадміністрації. Після цього Герега заявила, що столичні бюджетними не отримають зарплату за останні два місяці, тому що у неї немає умов для роботи. Згодом вона пожалілася на опозицію та протестувальників Віктору Януковичу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.