НОВИНИ

Комітет жіночого спротиву Майдану написав листи Богатирьовій та Лукаш

Комітет жіночого спротиву Майдану звернувся до виконувачів обов’язків міністрів охорони здоров’я та юстиції Раїси Богатирьової й Олени Лукаш і попросив «припинити безчинства», які відбуваються у лікарнях столиці, та зупинити суди над активістами. Про це повідомляє прес-служба Комітету.

Зокрема у зверненні до Богатирьової жінки вимагають «припинити безчинства та свавілля, які відбуваються в лікарнях Києва».

«Замість того, щоб надавати допомогу нашим дітям і полегшувати їхні страждання, медичні установи перетворилися у пастки, з яких викрадають активістів Майдану на подальші тортури та смерть. Вимагаємо забезпечити роботу ввіреної вам медичної служби у нормальному режимі, для виконання медиками своїх професійних обов’язків згідно даної присяги Гіппократа», - йдеться у зверненні.

Також Комітет жіночого спротиву зауважив, що виступи Лукаш «мають брехливий антиконституційний і людиноненависницький характер».

«Сьогодні ви найефективніший натхненник вуличних протестів. Ви лише маріонетка у руках злочинної влади, але бійтеся гніву народного. Матері України проклянуть вас і ваших дітей до сьомого покоління. Вимагаємо зупинити суди над активістами Майдану», – йдеться у заяві жінок Майдану.

Як повідомляється, 22 січня у Львові створили Комітет жіночого спротиву, в який увійшли жіночі громадські організації Львівщини, зокрема, Союз Українок, Товариство імені Олени Теліги, Жіночий вибір, Ліга українських жінок, Марійське товариство «Милосердя», Товариство українок імені Ольги Басараб, Жіночі перспективи, Матері в молитві, а також матері військовослужбовців.

Нагадаємо, в Тернополі створили жіночий підрозділ загону Народної самооборони. Жінки, які входять до цього підрозділу, стежать за порядком в приміщенні облради, а також відповідають за медичну допомогу у разі необхідності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.