НОВИНИ

Опозиціонер: Замість пам’ятника Лєніну в Києві треба поставити монумент на честь загиблих на Майдані

Замість пам’ятника Лєніну в Києві має постати монумент на честь загиблих на Майдані. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат Олександр Бригинець.

«Дуже прикольно, що сьогодні один із заступників Попова (якого скоро замінять на іншого, бо він з команди Львочкіна, а зараз до влади у Києві прийшла команда Клюєва) оголосив результати голосування щодо пам'ятника на місці пам'ятника Лєніну. Переможчем став памятник Терещенку, якого цей заступник з самого початку і пропонував поставити замість Лєніна», - розповів Бригинець.

Він також зауважив, що раніше пропонував власний список персоналій, проте нині вважає його неактуальним.

«Я пропонував свій список претендентів, але тепер це не актуально. Після того, як на Майдані влада вбила кількох людей, концепція пам'ятника тим, хто поліг за незалежність України, стала найбільш актуальною. Переконаний, що cаме цей памятник і буде встановлено навпроти Бесарабки після зміни влади у Києві. А всяким "бывшим" скажу: дурень думкою багатіє - ніяких аполічних пам'ятників у серці Києва не буде. Тільки монумент, який чітко співпадає із прагненнями всіх українців і киян», - наголосив Бригинець.

Нагадаємо, що 8 грудня знесли з постаменту пам’ятник Лєніну у центрі Києва. За фактом знесення пам'ятника міліція порушили кримінальне провадження за статтею 294 ККУ про масові заворушення.