НОВИНИ

Силовики викрали двох російських журналістів і побили

У Києві силовики викрали двох російських журналістів, побили та рекомендували повернутися в Росію. Про це у своєму блозі у Livejournal заявив журналіст Нікіта Перфільєв.

"Дуже багато людей просять офіційно підтвердження мого викрадення. Так, мене викрали силовики. Мого оператора і мене вночі відвезли на чорній тонованій машині без номерів. Побили і рекомендували повернутися до Росії. Викрадачі говорили чистою російською мовою", - заявив Перфільєв.

Також він повідомив, що в нього вибито зуби.

"Я прийняв тверде рішення залишитися. Я пишу правду і за це отримую", - додав він.

Перфільєв заявив, що даватиме коментарі "лише міжнародній пресі", а з російськими журналістами зустрічатися відмовляється. 

"Вирішуємо питання про організацію прес-конференції", - додав журналіст.

Читайте також: Під час Майдану від "Беркуту" постраждали журналісти Росії, Білорусі, Польщі, Данії і США

Як повідомлялось, у Києві після різкого загострення протистояння між мітингувальниками і силовиками 19 січня кількість постраждалих журналістів різко збільшилась. Чергова хвиля нападів на співробітників ЗМІ почалась під час штурмів ОДА у регіонах. За цей час у Києві і регіонах постраждало понад 60 журналістів.

Нагадаємо, ще понад 50 журналістів  зазнали побиття і переслідувань під час висвітлень 1 грудня сутички на вулиці Банковій у Києві та попередініх подій Євромайданів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.