НОВИНИ

Ставицький пообіцяв підписати угоду з Chevron у середині березня

Операційну угоду з видобутку сланцевого газу з американською нафтогазовою компанією Chevron Україна планує підписати в березні. Про це заявив виконувач обов’язків міністра енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

«У нас угода відпрацьована, в середині березня 2014 підпишемо... Я так розраховую, що за перший квартал ми цю роботу виконаємо», – сказав Ставицький.

Також в. о. міністра повідомив, що минулого тижня була затверджена інвестиційна програма на 2014 рік компанії Shell, яка вже займається розробкою Юзівського родовища на сході України.

«Геофізичні роботи на території Юзівської площі вже ведуться. І (в інвестиційній програмі компанії) закладено буріння трьох свердловин в цьому році», – зазначив Ставицький.

Як повідомлялось, у листопаді  Ставицький у присутності президента Віктора Януковича підписав угоду з компанією Chevron Ukraine BV» і товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська» про розподіл продукції.

30 жовтня Кабінет міністрів схвалив проект угоди про розподіл продукції з компанією Chevron Ukraine BV по Олеській газовій площі.

Нагадаємо, Львівська облрада у жовтні, а Івано-Франківська у вересні дозволили Chevron розробку Олеської газової площі.

Україна в 2012 році провела три конкурси на укладення УРП: щодо Юзівської (Харківська та Донецька обл.), Олеської (Львівська та Івано-Франківська обл.) і Скіфської ділянок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.