НОВИНИ

Регіонали в Харкові скаржилися на журналістів і кричали їм «Ганьба»

Під час екстреного всеукраїнського зльоту керівників первинних організацій Партії регіонів, що відбувся сьогодні у Харкові, міський голова Генадій Кернес вигукував журналістам «Ганьба».

«Ганьба їм, журналістам! Вони лише й можуть робити такі святкові сюжети, скільки сьогодні Майдан завоював будівель, скільки Майдан сьогодні розібрав мостових і скільки спалив будівель», – сказав Кернес учасникам зльоту.

Водночас керівник обласного осередку Партії Регіонів, голова облдержадміністрації Михайло Добкін поскаржився на інформаційну блокаду і спотворення інформації журналістами.

«Зберуться 150-200 чоловік біля пам’ятника Шевченку і це всі показують, як бажання харків’ян підтримати Євромайдан. Збереться 50-100 тисяч людей на найбільшій площі Європи, то показують, що зігнали бюджетників, мовляв, люди стоять там спримусу», – зазначив Добкін.

На його думку, ЗМІ викривлено висвітлюють події, пов’язані з протистоянням на Грушевського, діями силовиків, а також не представлена думка громади сходу та півдня України щодо незгоди з бунтівними настроями.

Перед початком зльоту регіоналів, організатори демонстрували ролики про злочини проти «Беркута». Також показали сюжет про козака Михайла Гаврилюка, в якому автори відеоролика стверджували, що чоловіка ніхто не займав, він сам зник, а потім  перед журналістами з’явився у гримі.

«Синці, сліди від побиття йому ретельно пензликом намалювали фахові гримери», – пояснив диктор ролика. Та й сам Михайло, на думку авторів «викривального матеріалу», – морж, тому й не захворів при сильному морозі.

Нагадаємо, що сьогодні в Харкові під час зльоту первинних організацій Партії регіонів було оголошено про створення Всеукраїнської громадської спілки громадський  «Український фронт». Символом спілки стала Георгіївська стрічка. «Український фронт» уже заявив про бажання взяти участь у переговорах між владою та опозицією

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.